+38 (066) 810-99-03

  • Русский
  • Українська
Начать обучение

Блог » Читай захоплюючі книжки мовою оригіналу!

Нехай навіть перші сторінки йдуть важко і доводиться заглядати у словник, незабаром втягуєшся і проковтуєш книгу чи не залпом. Тим, хто почав вивчати мову пару місяців тому, буде важкувато. А для тих, хто вже впорався з базовою граматикою і готовий зробити наступний крок, ми пропонуємо 8 захоплюючих книг англійською.

«Старий і море» Ернест Хемінгуей / «The Old Man and the Sea» Ernest Hemingway

Хемінгуей роками відточував свій стиль — навчався писати максимально просто, так, щоб за фразою «The hills were green» читач бачив цілий світ і відчував на обличчі вітер. Простота ця оманлива, звичайно. Зате зрозуміло кожне слово, а мова анітрохи не застаріла.

«Я, робот» Айзек Азімов / «I, Robot» Isaac Asimov

Незважаючи на те, що це класика наукової фантастики, в книзі немає складних технічних термінів. Азімов писав так, щоб розуміли його всі: і діти, і дорослі. Перед нами збірка оповідань справжнього майстра.

«Лимонний стіл» Джуліан Барнс / «The Lemon Table» Julian Barnes

Збірник якісних, опрацьованих до дрібниць оповідань про людей, які живуть спогадами про своє життя. Герої — живі, у кожного своя історія, вони відрізняються один від одного навіть манерою мови. Читається на одному диханні.

«Прощатися було ніколи» Линвуд Барклі / «No Time For Goodbye» Linwood Barclay

Одного разу 14-річна Синтія прокинулася і зрозуміла, що вона в будинку одна. Батьки і брат зникли — так, наче їх ніколи й не було. Куди вони зникли? Чому покинули доньку? Чи живі? Минуло багато років, але поліція не знайшла нічого, і Синтія вирішує почати пошуки самостійно.

«Той, хто дає» Лоїс Лоурі / «The Giver» Lois Lowry

Джонас живе в світі, який можна назвати ідеальним: без хвороб, воєн і навіть побутових конфліктів. Кожен працює там, де він найкраще може розкрити свої таланти. Але усьому є ціна. Роман потрапив у більшість списків рекомендованої до прочитання літератури, завоював безліч нагород, а написаний гранично просто — перевірено.

«Поки я жива» Дженні Даунхем / «Before I Die» Jenny Downham

У юної Тесси залишилося дуже мало часу. Вона не знає, скільки саме, але знає, що їй потрібно встигнути багато, тому пише список бажань. Вважається, що ця книга для підлітків (хоча їй би слід було давати оцінку 18+ через непрості теми), тому мова оповіді легка і зрозуміла. Але будьте готові ридати в голос.

«Що сталося з собакою одного разу вночі» Марк Хеддон / «The Curious Incident of the Dog in the Night-Time» Mark Haddon

Хлопчик-аутист одного ранку знаходить у себе на газоні мертву собаку. Він вирішує з’ясувати, що сталося, і відкриває для себе величезний світ.

«451 ° за Фаренгейтом» Рей Бредбері / «Fahrenheit 451» Ray Bradbury

У цьому суспільстві книги знаходяться під забороною. Пожежні вже не гасять пожежі, у них інше завдання — спалювати книги. Та й навіщо вони? У нас же є телевізор з веселими віртуальними друзями. Роман зовсім короткий, але глибокий, вдумливий. А при читанні в оригіналі помічаєш те, чого міг не помітити в перекладі.

Джерело: AdMe

Вернуться к новостям

Учиться легко!

Три простых шага к знаниям!

Шаг 1

Оставь заявку и пройди тест

Шаг 2

Приступай к занятиям

Шаг 3

Получи сертификат

Консультация координатора

Оставьте заявку и координатор ответит на все ваши вопросы. Все поля обязательны к заполнению.

Работаем с 900 до 1800 | Пн-Пт

Выходные: Сб, Вс.

2006-2021 © Green Apple - Языковая школа
support - ditis