+38 (066) 810-99-03

  • Русский
  • Українська
Начать обучение

Блог » Основні нюанси вивчення польської мови

Польща для навчання і роботи.

Виходячи з останніх тенденцій сучасної України, стало популярним їздити в сусідню Польща для навчання і роботи. Звідси випливає одна з розповсюджених проблем, яка полягає в оманному враженні схожості української та польської мов. Цей момент заслуговує докладного розгляду..

Схожість слів і відмінності в значеннях

Вперше почувши польську мову, може скластися враження, що основну частину слів ви знаєте та прекрасно розумієте, про що йде мова.Така думка помилкова, адже значення багатьох схожих слів і виразів не просто різні, а й протилежні. Для вивчення польської мови знадобиться не менше часу і сил, ніж на будь-яку іншу мову з цієї групи.Зробити це самостійно, шляхом вивчення словнику або перегляду фільмів з субтитрами, можливо, але вкрай складно, куди простіше скористатися послугами професіонала.

Вивчення мови з фахівцем у цій галузі допоможе заощадити багато часу, який краще приділити вивченню профільних предметів польського навчального закладу або підбору роботи і вивчення вакансій в Польщі.

Необхідність у знанні граматики

При вивченні польської мови існує хибна думка, що знання граматики не є обов’язковим, і досить навчиться розуміти і вимовляти слова. Тут варто розібратися з причиною, яка спонукала до вивчення мови:

  1. Якщо знання її необхідно для навчання в Польщі, без граматики ніяк не обійтися. Написання конспектів, читання літератури і виконання письмових робіт — все це вимагає певних навичок, отримати які варто до переїзду.

  2. Якщо це потрібно для роботи і проживання на території країни, то тут кожен приймає для себе рішення самостійно. Однак варто врахувати, що без знання граматики престижна робота або комфортне оформлення елементарних побутових питань стануть справжньою проблемою, а спосіб її вирішення тільки один — вчити граматику в процесі ознайомлення з мовою.

Як вивчити польську

Оптимальним рішенням є заняття, які проводить викладач польської мови. Вони мають масу переваг, тому що викладач:

Висококваліфікований фахівець обов’язково враховує всі перераховані вище нюанси і складає правильну програму навчання.

Польська мова базовий рівень

Польська мова поглибленний рівень

Сторінка школи у Facebook

Джерело: 06239.com.ua

вивчення польскої мови

Вернуться к новостям

Учиться легко!

Три простых шага к знаниям!

Шаг 1

Оставь заявку и пройди тест

Шаг 2

Приступай к занятиям

Шаг 3

Получи сертификат

Консультация координатора

Оставьте заявку и координатор ответит на все ваши вопросы. Все поля обязательны к заполнению.

Работаем с 900 до 1800 | Пн-Пт

Выходные: Сб, Вс.

2006-2021 © Green Apple - Языковая школа
support - ditis