+38 (066) 810-99-03

  • Русский
  • Українська
Начать обучение

Про школу Green Apple

Мовна школа Green Apple була заснована в 2006 році у місті Суми. Спочатку школу було запущено у якості мовних курсів при бюро перекладів Сучасні Мови.  Першими викладачами у школі були перекладачі бюро. Уже через півроку збільшилося число бажаючих займатися. Нам довелося розширити площу та залучити професійних викладачів.

Школа розташована у центрі міста, в 5 хвилинах від McDonald’s та в одній хвилині ходьби від готелю Reikartz Суми.

На сьогодні за рік у школі навчається більше 400 чоловік. У шести спеціалізованих класах одночасно можуть навчатися до 50 чоловік. У класах є все необхідне для проведення занять: маркерні дошки, ноутбуки, телевізори, проектори. Викладачам та студентам відкрито доступ до величезної бібліотеки навчальних матеріалів. Заняття проводяться індивідуально та в групах, для дітей та дорослих.

У школі Green Apple є можливість вивчати англійськунімецькуфранцузькуіталійськупольську мови!

У місті Суми мовна школа Green Apple є учасником партнерської програми IELTS British Council. А також учасником програми Smart School від видавництва MM Publications.

Завдяки спільному українсько-польському проєкту школа дає шанс вступити до одного з популярних ВНЗ Польщі. І це без будь-яких вступних іспитів.

Ми стараємося, щоб кожна скибка нашого яблука приносила максимум вітамінного заряду тим, хто вивчає іноземну мову. Приходьте та спробуйте Green Apple на смак.

Сторінка школи у Facebook

 

Вчитися легко!

Три простих кроки до знань!

Крок 1

Залиш заявку і пройди тест

Крок 2

Приступай до занять

Крок 3

Отримай сертифікат

Консультація координатора

Залиште заявку і координатор відповість на всі ваші питання. Всі поля обов'язкові до заповнення.

Працюємо з 900 до 1800 | Пн-Пт

Вихідні: Сб, Нд

2006-2021 © Green Apple - Мовна школа
support - ditis